Tradycyjnie jak co miesiąc, w dniu 10 lutego br. członkowie chrzanowskiego Klubu Gazety Polskiej uczcili pamięć ofiar tragedii smoleńskiej. Zostały zapalone znicze, zmówiono modlitwę i odczytano apel klubów Gazety Polskiej. Uroczystość uświetnił swoją osobą Senator Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Pająk.

 

 

 

 

Pierwsze w tym roku spotkanie członków stryszawskiego koła Polskiego Związku Emerytów i Rencistów oraz Inwalidów odbyło się w sobotę 4 – go lutego br. w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „Groń” na Stryszawie. W lutowym, ale wciąż „noworocznym” spotkaniu wziął udział senator Andrzej Pająk, a także wójt gminy Stryszawa Rafał Lasek, przewodniczący Rady Gminy Józef Pochopień, miejscowi duchowni oraz przedstawiciele jednostek organizacyjnych. Senator złożył członkom koła życzenia wszelkiej pomyślności w bieżącym roku, a następnie wziął udział w radosnym kolędowaniu trwającym do późnych godzin popołudniowych.Tego samego dnia Andrzej Pająk odwiedził gminę Tokarnia, gdzie w Bogdanówce odbywały się „Kliszczackie zapusty”.

 

Więcej…

 

W dniach 4 – 5 lutego br. na hali sportowej gimnazjum w Sułkowicach został rozegrany IX Małopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Właściciela Fabryki Mebli „Ryś”. Jednym z otwierających zawody był senator Andrzej Pająk, który podkreślił jak ważną inicjatywą są tego typu przedsięwzięcia.

 

Więcej…

 

Senator Andrzej Pająk został jednym z sygnatariuszy listu otwartego do Premiera Węgier Viktora Orbána.

 

Wielce Szanowny Panie Premierze,

W tak dramatycznym czasie dla Węgrów, w okresie tak haniebnej zagranicznej nagonki na Pana rządy i Pana kraj, chcemy wyrazić uczucie ogromnej solidarności z Pana reformami, solidarności, jaka przepełnia serca wszystkich patriotycznych Polaków. Podziwiamy odwagę, z jaką Pana rząd stara się zrzucić jarzmo uzależnień od zagranicznego kapitału i dominacji wielkich państw Unii Europejskiej, broniąc własnej rodzimej węgierskiej przedsiębiorczości i szerszych węgierskich interesów narodowych. Zazdrościmy Węgrom nowej, wspaniałej konstytucji, przepojonej ogromnym patriotyzmem i uznaniem tak wielkiej roli religii. Podziwiamy rolę, jaką Pan Premier odegrał osobiście w odbudowie węgierskiego patriotyzmu i podniesieniu Węgrów z klęczek, stanowczość, z jaką Pan Premier broni praw Węgier na forum międzynarodowym. Po rozlicznych polskich zaniechaniach ostatnich dwudziesięcioleci, tym bardziej podziwiamy impet, z jakim Pana rząd zabrał się za potępienie zbrodniczej roli komunistów i demaskowanie antynarodowej roli ich dzisiejszych popleczników. Wasz program i Wasze działania stanowią prawdziwie wzorcowy przykład drogi, jaka jest potrzebna w Polsce dla wydostania się z bagna, w które wtrąciły go różne rządy postkomunistycznej SLD, i liberalnych partii: UD, UW i PO.

 

Więcej…

 

W dniu 30 stycznia br. w Domu Katolickim w Suchej Beskidzkiej odbyło się spotkanie w ramach Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego zorganizowane przez posła Prawa i Sprawiedliwości Krzysztofa Szczerskiego. Na kolejne z cyklu comiesięcznych spotkań poseł Szczerski zaprosił innego Posła Prawa i Sprawiedliwości, byłego wiceministra sprawiedliwości i ministra w Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego dr Andrzeja Dudę. W spotkaniu, którego tematem było pojęcie sprawiedliwości społecznej w dzisiejszej Polsce udział wziął również senator Andrzej Pająk.

 

Więcej…

 

W dniu 25 lutego br. w Waksmundzie odbędą się uroczystości związane z ostatnią walką i śmiercią majora Józefa Kurasia „Ognia”. W komitecie honorowym obchodów zasiada senator Andrzej Pająk, a patronat objął krakowski oddział Instytutu Pamięci Narodowej oraz Kazimierz Paulo "Skała" Dowódca V Kompani Zgrupowania Partyzanckiego "Błyskawica".

 

Więcej…

 

 

W dniu 21 stycznia br. w Jordanowie odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne Polskiego Związku Emerytów i Rencistów oraz Polskiego Związku Kombatantów zorganizowane przez jordanowski Miejski Ośrodek Kultury. W uroczystości wziął udział senator Andrzej Pająk, a także przedstawiciele miejscowego samorządu, parafii oraz jednostek organizacyjnych. Zgromadzonym ponad 130 uczestnikom spotkania senator Pająk złożył życzenie wszelkiej pomyślności w nowym 2012 roku, a następnie wręczył Panu Mieczysławowi Orłowskiemu odznaczenie państwowe za zasługi w działalności na rzecz Polskiego Związku Kombatantów.

 

Więcej…

 

Pan

Jan Dworak

Przewodniczący Krajowej Rady

Radiofonii i Telewizji

Skwer ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 9

01-015 WARSZAWA

 

 

 

Na Pana ręce składam protest oraz wyrazy oburzenia z powodu nieuwzględnienia wniosku Fundacji Lux Veritatis o przydzielenie koncesji do nadawania przez Telewizję Trwam na tzw. multipleksie cyfrowym. Czynię to w imieniu mieszkańców Małopolski Zachodniej, która obejmuje powiaty chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, wadowicki i suski. Czynię to jako Senator Rzeczypospolitej Polskiej, wybrany w powiatach, które stanowiły największy w Polsce jednomandatowy okręg wyborczy (nr 30).

 

Więcej…

 

 

Dzisiaj...
Dzisiaj jest: 28 Październik 2021    |    Imieniny obchodzą: Wioletty, Serafina, Felicjana
Kontakt

Biuro Senatora Andrzeja Pająka

poniedziałek - piątek od godz. 8:30 do 14:00

ul. Adama Mickiewicza 139

34-200 Sucha Beskidzka

e-mail: biuro@pajakandrzej.pl

e-mail: dyrektor@pajakandrzej.pl

tel/fax: 33 873 39 16, 504 751 148, 504 751 163

 

 

Filia Biura Senatorskiego

w Trzebini

ostatni piątek miesiąca od godz. 9:00 do 11:00

ul. Rynek 18 (II piętro)

32-540 Trzebinia

 

Filia Biura Senatorskiego

w Wadowicach

poniedziałek od godz. 10:00 do 12:00

ul. Karmelicka 5

34-100 Wadowice

Budynek ZOZ (parter)


Pogoda
Klub Parlamentarny PIS

MyPIS

Informacja Samorządowa

Regionalny Portal Informacyjny

Małopolska Kronika Beskidzka

ALTERNATYWA PIS


Joomla extensions by Siteground Hosting